KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034114
nr 1603 4114
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, blomsteräng. Olja på duk, 90x59 cm, yttermått inklusive ram: 105x75 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 mars 2024
kl 20:37:16
600 kr